Prośba o interpretację wyników badania GDxPRO a uszkodzenie włókien

Proszę o interpretację wyników badania GDxPRO, ponieważ wydają się niepokojące. TSNIT: OD 42,9 OS 45,9, Superior average: OD 52,0 OS 58,4, Inferior average OD 52,7 OS 58,1, TSNIT Std. Dev. OD 19,1 OS 25,6, Inter Eye Symmetry 0,82, NFI OD 39 OS 22. -kobieta, lat 26 Czy doszło do uszkodzenia włókien?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wynik powinien ocenić lekarz, który zlecił badanie, odniesie go do badania klinicznego.
Pozdrawiam