Prośba o interpretację wyników badania kału u 25-latka

Witam. Prosze o interpretacje wyników: Kał: barwa-brazowa, konsystencja-mazista, krew w kale oraz śluz-nieobecna, pasożyty-nieobecne, komórki roslinne pojedyczne, włokna mięsa- pojedyncze, krople tłuszczu-pojedyncze Kał Lamblie ELISA-ujemny IgE całkowite 165 norma do 80 Reszta badan tj morfologia,CRP,OB,TSH,ALT,AST,glukoza,elektrolity,lipidogram w normie.RTG dobre,EBV,Toxo ujemne Objawy: duszność spoczynkowa,bóle wezła szyi i pach,kłócia z prawej strony brzucha po posiłku,ból mięsni, flegma

Piotr Pilarski

Wyniki nie budzą zastrzeżeń. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Potrzebne jest objektywne badanie lekarskie.

Pozdrawiam.