Prośba o interpretację wyników badania moczu u 15-miesięcznej córki

Dzień dobry, Bardzo proszę o interpretacje wyników z badania moczu : Barwa : jasnozółta Przejrzystosc : przejrzysty PH 7,5 Ciezar własciwy <= 1,005 g/ml Białko : nieobecne Glukoza: nieobecna Urobilinogen 0,2 mg/dl Bilirubina : nieob Ciała ketonowe: nieob Leukocyty: obecne Azotyny: nieob Krew: slad Mikrosko osad moczu (A19) Nabłonki płaskie: poj. w.p.w. Leukocyty : 10-15 w.p.w. Erytrocyty swieze: 1-3 w.p.w. Fosforany bezpostaciowe : poj. w.p.w. Bakterie : poj w.p.w. Córka ma 15 msc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mogą wskazywać na infekcję układu moczowego. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza.