Prośba o interpretację wyników po obciążeniu glukozą 75 mg

Witam, proszę o interpretację wyników po obciążeniu glukozą 75g. Jestem w w 25 tygodniu ciąży. Na czczo Glukoza (jedn. SI)4,7 mmol/l, Glukoza (jedn. tradyc.)85 mg/dl Po 1h Glukoza (jedn. SI)6,6 mmol/l, Glukoza (jedn. tradyc.)118 mg/dl Po 2h Glukoza (jedn. SI)2,9 mmol/l, Glukoza (o)52 mg/dl Co może oznaczać tak duży spadek po 2h? Dziękuję, Anna GF

Spadek po 2 godzinach oznacza nadreaktywnośc trzustki. Nie jest to groźne, jeśli w okresie ciąży przestrzega się diety cukrzycowej.
Po zakończeniu karmienia piersią trzeba będzie się przebadać ponownie.