Prośba o interpretację wyników przy bólu rąk

Dzień dobry bardzo proszę inerpretacje wyników Kwas moczowy 2,26 crp 8,90 ob17 hgb 9,5 przytym bardzo bolą mnie ręce w ramionach brałam zastrzyki aglan i troszke przeszło teraz druga ręka mnie boli bardzo prosze o odpowiedz

Niestety na podstawie tych badań niewiele można powiedzieć. Na pewno jest za niski poziom hemoglobiny i lekko podwyższone CRP. Nie może pani poprzestać na stosowaniu aglanu albo innych leków p-bólowych i p-zapalnych. Konieczna jest dalsza diagnostyka lekarska w kierunku niedokrwistości lub choroby zapalnej. Pozdrawiam.