Prośba o interpretację wyników u osoby bez nałogów

Witam proszę o interpretacje wyników: GGTP-474 U/I AST-48 U/I ALT-112 U/I FOSFATAZA ZASADOWA -166 U/I BILIRURBINA CAŁKOWITA 33.90 Jestem osobą bez nałogów ( pijącą rzadko okazjonalnie) .Co mogą oznaczać te wyniki?

Piotr Pilarski

Wyniki wskazują na chorobę wątroby. Przyczyną mogą być wirusowe zapalenie wątroby, niealkoholowe stłuszczenie wątroby lub inne przyczyny. Wskazana jest wizyta u lekarza zlecającego badanie.

Pozdrawiam.