Prośba o interpretację wyniku testu na boreliozę

Witam, mam prozbe o interpretacje wyniku testu na bolerioze.Zrobilem test elisa i nie wykazno obecnosci przeciwcial przeciwko borrelia sp. ani w klasie igm ani w igg.Nastepnie zrobilem test western blot,w klasie igg wynik negatywny,w klasie igm wynik negatywny.W klasie igm mialem dwa slabe wybarwienia (vise) intensywnosc 13 i p 31,ospA (p31) intesywnosc 28.Mam stwierdzona przez reumatologa zwyrodnienie .stawow kolanowych .Chodzi mi o dokladne opisanie dwoch prazkow na ktorych wystapilo slabe w

To niestety może być borelioza bo te 2 prążki są charakterystyczne a czułość western Blot nie jest idealna. Sugeruje powtórzyć w innym laboratorium albo zrobić prowokacje doxycycline a powtórzyć 6 tyg po niej. Czulszym testem jest niemiecki LTT ale nie wiem czy ktoś w pana mieście to wykonuje