Czy rotawirusy mogły wpłynąć na wynik testu na boreliozę?

Witam, pisałam już do państwa w sprawie mojej córeczki która została ukąszona przez kleszcza 3tygodnie temu. Podczas pobytu w szpitalu na rotawirusy pojawił się jej prawdopodobnie rumień po ukąszeniu zrobiono jej badania na borelioze czy choroba mogła wpłynąć na wyniki?I jak to możliwe że z wyników lekarze wnioskują że wcześniej miała kontakt z boreliozą jak kleszcz ukąsił ją tylko raz?Moja córka ma 11 miesięcy dopiero

Przeciwciała pojawiaja się dopiero 4-6 tyg po zarażeniu borelią.
Wirusy moga jedynie przekłamywać prążek p31 w WestrnBlot.
Niestety z Boreliozą wystepowanie IgG i IgM nie koniecznie dokładnie świadczy czy to stara czy nowa infekcja...
Oczywiście jeśli pani ma subkliniczna boreliozę to dziuecko mogo miec kontakt z kretkiem już w pani łonie.
Przepraszam, że rzucam tylko takie garści informaci ale nie znam dokładnie waszej sytuacji.
Nie wiem czy u dziecka nie lekiej zrobic test LTT borrelia. Trochę kosztuje ale pokazuje odpowiedź komórkowa organizmu na borelię i oszczędza nam tych niepewności z przeciwciałami.
Jesli pani nie majac objawów chciała by się pobadać to sugeruję :
albo LTT
albo Krążące Kompleksy Immunologiczne (KKI)- (Instytut Reumatologii w Wawie) Western Blot
albo prowokacja antybiotykami i po 6 tyg klasyczny Western Blot