Prośba o interpretację wyniku wydzieliny z pochwy

Wynik wydzieliny z pochwy: dwoinki Neissera: nieobecne; leukocyty: pojedyncze; nabłonki: pojedyncze; flora bakteryjna: pojedyncze; pałeczki kwasu mlekowego: obecne pojedyncze; rzęsistek: nieobecne; grzyby: nieobecne. Proszę o interpretację wyniku.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik nie wskazuje czegoś niepokojącego. Konieczne jest włączenie odpowiedniej suplementacji. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.