Prośba o polecenie odpowiedniej wkładki domacicznej dla 37-latki

WITAM! MAM 37 LAT I CHCIALABYM ZALOZYC WKLADKE ANTYKONCEPCYJNA NA 1 ROK LUB 2 LATA.CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC JAKA BYLABY DLA MNIE NAJLEPSZA GDYZ JESZCZE NIE RODZILAM.DODAM ZE NIE MAM PROBLEMOW ZDROWOTNYCH NATURY GINEKOLOGICZNEJ.MAM REGULARNE MIESIACZKI ,NIE SA OBFITE I PRAWIE BEZBOLESNE.INTERESUJA MNIE WKLADKI KTORYCH CENA JEST DO 200ZL.

Witam,
w przypadku kobiet które nie rodziły proponuje się antykoncepcję w formie plastrów.
Wkładki domaciczne są albo hormonalne, albo z miedzią bez hormonów - ich ceny są raczej powyżej 200zł.
Proponuję porozumieć się ze swoim ginekologiem.

pozdrawiam!