Prośba o wstępną interpretację krzywej cukrowej i insulinowej

Witam, Chciałam prosić o wstępną interpretację krzywej cukrowej i insulinowej przy obciążeniu 75 g glukozy. Glukoza na czczo: 80,01 Glukoza po 1 godz.: 76,55 Glukoza po 2 godz.: 66,73 Insulina przed obciążeniem: 3,8 Insulina po obciążeniu (pkt 1): 20,5 Insulina po obciążeniu (pkt 2): 14,5 Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Tosiaczek

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik krzywej glukozowej jest prawidłowy. Co do poziomu insuliny konieczne jest poznanie norm dla wyniku na czczo. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.