Jaka jest wstępna interpretacja krzywej cukrowej?

Dzień dobry. Czy mogę prosić o wstępną interpretację mojej krzywej cukrowej i insulinowej. Glukoza na czczo 4,65 mmol/l Glukoza po 75g glukozy - oznaczenie po 1h 7,60 mmol/l Glukoza po 75g glukozy - oznaczenie po 2h 5,85 mmol/l Insulina 18,84 uU/ml Insulina po 1 godz. 154,5 uU/ml Insulina po 2 godz. 82,1 uU/ml Wizytę u Diabetologa mam dopiero za 2 tygodnie. Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny. Wskazana wizyta u lekarza zlecającego powyzsze badania .