Co oznacza wynik krzywej cukrowej przy PCOS?

Witam, Mam stwierdzone PCOS. Robiłam badania na krzywą cukrową. Dodam tylko, że po posiłku zawsze chce mi się strasznie spać, czasem do tego stopnia, że aż ciężko mi dalej funkcjonować. Podaje wyniki: glukoza na czczo: 4,29 mmol/l glukoza po 1h : 3,79 mmol/l (czemu następuje spadek mimo obciążenia?) glukoza po 2h: 5,49 mmol/l Insulina na czczo: 11,82 uU/ml insulina po 1h: 38,75 uU/ml insulina po 2h : 84,85 uU/ml. Jak powinnam je zinterpretować?

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny wskazana wizyta u diabetologa