Co oznacza wynik krzywej cukrowej i insulinowej?

Witam, wykonałam badanie krzywej cukrowej i insulinowej i niestety nie potrafię samodzielnie zinterpretować wyników. Insulina na czczo: 25,40 Insulina 1h po obciążeniu: 88,09 Insulina 2h po obciążeniu: 76,42 Glukoza na czczo: 79 Glukoza po 1h: 133 Glukoza po 2h: 140 Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Oznacza nieprawidłowa tolerancje glukozy i być może zbyt duże wydzielania insuliny