interpretacja krzywej cukrowej i nieregularne miesiączki

witam Lekarz zalecił mi badania krzywej cukrowej i insulinowej ponieważ mam nieregularne @ oraz PCO do lekarza ide pod koniec maja a chciała bym o interpretacje moich wyników krzywa cukrowa obciążenie 75 g glukozy glukoza na czczo 4,04 mmol/l glukoza1h 3,90 mmol/l glukoza 2h 4,07 mmol/l Krzywa insulinowa -insulina 7.80 ulU/ml Insulina 1h 41,70 ulU/ml insulina 2h 37,10 ulU/ml .Bardzo bym prosiła o interpretacje wyników z góry dziekuje

Pomiar insulinemii w teście tolerancji glukozy nie pozwala jednoznacznie stwierdzić czy mamy do czynienia z insulinoopornoscią. Należy wziąć t tym wypadku całokształt obrazu klinicznego. Test tolerancji glukozy wypadł prawidłowo.