Prośba o wyjaśnienie wyniku badań histopatologicznych materiału z ciąży obumarłej

Witam Bardzo proszę o wyjaśnienie wyniku badań histopatologicznych materiału z ciąży obumarłej: Fragmenty doczesnej i łożyska ze zmianami martwiczymi i krwotocznymi. Zmiany martwicze są zapewne przyczyną tego, że nosiłam około 2 tygodnie nieżywe dziecko, a zmiany krwotoczne??? Lekarz podejrzewa u mnie zespół antyfosfolipidowy, choć przeciwciała są ujemne, czy te zmiany krwotoczne mogą mieć coś wspólnego z tą chorobą, czy są po prostu wynikiem podania tabletek poronnych???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie zmian krwotocznych może być spowodowane zespołem antyfosfolipidowym. Nie można wykluczyć innego podłoża zmian. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami ginekologa,