Prośba o zinterpretowanie wyniku USG po trzyletnim leczeniu hormonalnym

prosze o zinterpretowanie wyników usg- trzon macicy w tyłozgieciu niejednorodny echogenicznie, ap trzonu 46,09mm, endometrium 8,64mm, jajnik prawy 28,43x22,94 policystyczny, jajnik lewy- 34,20x22,63 z pęcherzykiem dominujacym, zatoka douglasa be plynu. dodam że mam 25 lat i rok temu rodziłam cc.od 3 lat leczyłam się hormonalnie,obecnie nie przyjmuję leków. bardzo proszę o interpretację..

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Obraz jajnika prawego jest niepokojący. Warto także ocenić trzon macicy podczas badania bezpośredniego.