Proszę o analizę wyników krzywej cukrowej i insulinowej

Witam. Proszę o interpretację wyników krzywej cukrowej i insulinowej : Krzywa cukrowa : na czczo 5,53 mmol/L ,po 1 godz 5,98 mmol/L ,po 2 godz 6,71 mmol/L. Krzywa insulinowa : na czczo 10,8 ,po 1 godz 66,9 ,po 2 godz 78,7

wynik ogtt dla glukozy po 120min. jest prawidłowy; na czczo glukoza jest minimalnie ponad normę - zalecałabym lepszą dietę i jedzenie posiłków do godziny 18/19 wieczorem.