Proszę o interpretację moich wyników morfologii i OB

Leukocyty 5,1, erytrocyty 4,3, hemoglobina 13,2, hematokryty 36,9, MCV 86,0, MCH 31, MCHC 35,8, płytki krwi 267,0, limfocyty % 31, inne (eo, bazo, mono) % 7, neutrofile % 62, RDW-CV 13, PDW 11, MPV 9,50, P-LCR 22, OB 21 mm/h, lekko mętny, ciemnożółty, ciężar właściwy 1,033, pH 8,0, glukoza nieobecna, ketony nieobecne, urobilinogen w normie, bilirubina nieobecna, osad moczu nabłonki płaskie nieliczne, leukocyty 1-3, erytrocyty świeże 5-10, erytrocyty wyługowane 1-3, bakterie liczne, kryształy fosfor. am-magnez. d liczne, fosforany bezpostaciowe liczne, białko w moczu 39,9, cholesterol całkowity 175, ALT 35, kwas moczowy 4,7, glukoza 83, trójglicerydy 91, TSH 1,07.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Obniżone są wartości HCT oraz RBC. Dodatkowo obserwuje się krwinki w moczu - co nie powinno mieć miejsca. Dobrze byłoby dodatkowo wykonać USG nerek, żeby określić przyczynę krwinkomoczu.