Proszę o interpretację wyników badań morfologii - co oznaczają?

Witam serdecznie, kilka dni temu wykonałam badania krwi. W poprzednim miesiącu 1. dzień cyklu wystąpił 17 sierpnia. Dziś (25.09) mija 40. dzień cyklu i do tej pory nie dostałam okresu. Tydzień przed terminem spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy, ale wynik był negatywny. W 35. dniu cyklu wykonałam kilka badań krwi: Leukocyty: 6.5 x 10^3 /ul Erytrocyty: 3.76 x 10^6/ul Hemoglobina: 12.5 g/dl Hematokryt 36.2% MCV 96.3 fl MCH 33.2 pg MCHC 34.5 g/dl Płytki krwi 176 x 10^3 /ul Anizocytoza erytrocytów 13.8% LYM% 22.8% MXD% 2.6% NEU% 74.6% OB 20mm/1h Bilirubina całkowita 0.38 mg/dl AST 19.40 IU/l ALT 21.60 U/l Hormony tarczycy: TSH3 1.71 mlU/l ; FT3 2.78 pg/ml ; FT4 1.34 ng/dl Hormony płciowe: Progesteron 27.59 ng/ml Testosteron 1,100 ng/ml PRL Prolaktyna 454.20 mlU/l Estradiol E2 1109,0 pg/ml Czy rozpatrując te wyniki, należy wziąć pod uwagę normy podane dla fazy lutealnej? Poprzednio przez kilka miesięcy brałam C***, teraz jestem po 1. zastrzyku G*** i codziennie biorę 1 tbl. E***. Bardzo proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Ponieważ Twoje pytanie dotyczy prośby o interpretację wyników badań nie możemy na nie odpowiedzieć, gdyż przekracza to kompetencje naszego portalu.

Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.