Proszę o interpretację wyników krwi (morfologia, żelazo, magnez,ob)

Jestem 22-letnia kobietą, obecnie stosuję dietę oparta na produktach Herbalife na zredukowanie masy ciała. Od 21 stycznia do 15 marca schudłam 15,5 kg. obecnie masa ciała wynosi 81,4 kg przy wzroście 172 cm. Proszę o objaśnienie wyników krwi. WBC - 6,9, NEU - 2,8, %NEU - 40,5, LIM - 3,22, %LIM - 46,7, MONO - 0,463, %MONO - 6,7, EOS - 0,367, %EOS - 5,31, BASO - 0,056, %BASO - 0,82, RBC - 4,83, HGB - 13,8, HCT - 38,7, MCVV - 80,2, MCH - 28,7, MCHC - 35,7, RDW - 10,7, PLT - 275, MPV - 7,14, żelazo - 53,0, magnez - 0,71, OB - 12.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

W rozmazie leukocytów (krwinek białych) występuje niewielki procentowy wzrost limfocytów oraz spadek leukocytów obojętnochłonnych (neutrofilów). Jednak nie ma Pani powodu do obaw gdyż, ich zawartość wyrażona w liczbach bezwzględnych utrzymuje się w granicach normy. Poza tym inne elementy morfologii krwi oraz OB są prawidłowe. Co do badań biochemicznych, poziom magnezu i żelaza sytuuje się w dolnym przedziale normy.