Proszę o wyjaśnienie opisu rezonansu i tomografii

Witam, bardzo proszę o udzielenie jak najszybszej odpowiedzi. Kobieta 58l. Wynik z rezonansu i tomografii. Wieloogniskowe zmiany naciekowe w szpiku kostnym trzonów kręgów (th12,l2,l3,l5,s2,s3) oraz w wyrostku kolczystym kręgu l5 i w łuku kręgu th10 po stronie prawej - objaw wysoce podejrzany o meta. Zmiany naciekowe obejmują krąg l5 (ognisko wielkości 2,5x2cm i ognisko wielkości 1,3cm, w całości objęty jest też wyrostek kolczysty. Odcinkowe zgrubienie ściany odbytnicy na poziomie s4-s5 do max 13mm. Czy to moze oznaczać nowotwór? Co to oznacza ze sa zmiany naciekowe?czy to juz przerzut do kości w zaawansowanym stopniu? Dwie zmiany ogniskowe o podanych wyzej wymiarach czy to mogą byc jakies guzy?Czy to coś groźnego ??? Bardzo proszę o odpowiedź specjalisty tylko nie taką ze trzeba pójść do lekarza zrobić dalsze badania bo to, to ja wiem. Z góry dziękuję.

Opis jak wyżej " Kobieta 58l. Wynik z rezonansu i tomografii. Wieloogniskowe zmiany naciekowe w szpiku kostnym trzonów kręgów (Th12, L2, L3, L5, S2, S3) oraz w wyrostku kolczystym kręgu L5 i w łuku kręgu Th10 po stronie prawej - objaw wysoce podejrzany o meta. Zmiany naciekowe obejmują krąg L5 (ognisko wielkości 2,5x2cm i ognisko wielkości 1,3cm, w całości objęty jest też wyrostek kolczysty. Odcinkowe zgrubienie ściany odbytnicy na poziomie s4-s5 do max 13mm. " Ważny wywiad, dolegliwości gastryczne ? opisana zmiana w jelicie ??
Ważny wywiad i onjawy chorobowe , objawy neurologiczne! , obrazy TK, MRI. Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym!!
Z opisu możliwość zmian nowotworowych przerzutowych do kręgosłupa..... Konieczna pełna konsultacja : wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Pozdrawiam i zapraszam