Proszę zinterpretować badania mojego 7-letniego synka na toksoplazmozę

Mam pytanie - czy wyniki badań, które zrobiłam mojemu 7-letniemu synowi są prawidłowe? IgG-0,1; IgM-0,05
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań synka z jego lekarzem prowadzącym, który zlecił wykonanie badania. On najlepiej oceni stan zdrowia dziecka.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl