Protuzja tarczy międzykręgowej a leczenie bólu kręgosłupa

Witam, dosyłam dalszą czesc badania. Bardzo zalezy mi na konsultacji, poniewaz zmagam sie z bolem od dlugiego czasu, umozliwia mi to normalne funkcjnowanie, rehabilitacja nie pomaga. C4/C5 i C5/C6szerokopodstawna protuzja tarczy miedzykregowej. Th1/Th2 prawoboczna protuzja tarczy miedzykregowej z zaznaczona, asymetryczna redukcja prestrzeni pynowej.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest zestawienie objawow klinicznych z powyższym wynikiem . Sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza neurologa i lub neurochirurga