Interpretacje wyniku badania kręgosłupa odcinka piersiowego

witam serdecznie proszę o interpretację wyniku kręgosłupa. Badaniem objęto odcinek piersiowy. spłycenie fizjologicznej kifozy piersiowej. Wysokość trzonów kręgów zachowana.Osteofity na krawędziach trzonów kręgów, skierowane dokanałowo redukują przestrzeń płynową worka oponowego.Tarcze międzykręgowe o prawidłowej wysokości, na poziomie Th3-Th8 odwodnione.Na poziomie Th1/Th2 niewielka, centralno-lewoboczna protruzja tarczy międzykregowej z asymetryczną redukcją przestrzeni płynowej.Na poziomie Th2/Th3 niewielka szerokopodstawna protruzja tarczy miedzykregowej z redukcją przestrzeni płynowej. Na Poziomie Th3/Th4 szerokopodstawna protruzja tarczy międzykręgowej z uciskiem worka oponowego wraz z osteofitami nieznacznie redukuje prawy otwór międzykręgowy.Na poziomie Th4/Th5 centralno-prawoboczna protruzja tarczy międzykręgowej wraz z osteofitami powoduje asymetryczny ucisk na struktury worka oponowego.Na poziomie Th5/Th6 szerokopodstawna protruzja tarczy międzykręgowej tarczy międzykręgowej wraz z osteofitami powoduje umiarkowane obustronne ograniczenie otworów międzykręgowych. Na poziomie Th6/Th7 centralno-lewoboczna protruzja tarczy międzykręgowej z cechami pęknięcia pierścienia włóknistego wraz z osteofitami powoduje asymetryczny ucisk na struktury worka oponowego na poziomie Th5/Th6 szerokopodstawna protruzja tarczy międzykręgowej waz z osteofitami powoduje umiarkowane , obusronne ograniczenie otworów międzykręgowych. na poziomie Th6/Th7 centralno-lewoboczna protruzja tarczy międzykręgowej z cechami pęknięcia pierścienia włóknistego wraz z osteofitami powoduje asymetryczny ucisk na struktury worka oponowego

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? jaki powod wykonania bqadania? jakiś uraz? konieczne jest zestawienie badania bezposredniego lekarskiego wraz z powyzszym wynikiem. proponuję udać się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.