Prowadzenie auta po operacji wycięcia przepukliny kręgosłupa

Jazda samochodem po operacji wycięcia przepukliny kręgosłupa Mam pytanie jestem po operacji wycięcia przepukliny kręgosłupa L5S1 po jakim czasie można jeżdzić samochodem jako kierowca i ile czasu moge spedzic za kierownica. Dodam ze jestem po zabiegu 4 tygodnie i dolegliwosci bolowe sa slabe tzn rana jest odczuwalna. Pozdrawiam Mirek

Myślę, że w chwili obecnej można już swobodnie prowadzić samochód. Godzinę do dwóch dziennie nie powinno być w tym względzie problemem i można ten czas ewentualnie powoli zwiększać jeśli nie będą występowały z tym związane dolegliwości.