Pryszcze na tatuażu

Witam,mam tatuaż na nadgarstku,mineło rok czasu. Ostatnio zauważyłam 2 pryszczyki na nim myślałam że to nic groźnego,niestety teraz wysypało mi cały tatuaż i okolice. nie wiem co to może być,nigdy nie spotkałam się z tym na zagojonym tattoo, mam dwa i boje się że i na tamtym tak się zrobi. Może ktoś miał podobnie,zna się. Do dermatologa idę dopiero w poniedziałek,prosze o pomoc, wysypka jest swędząca. http://zapodaj.net/6a5216cd5d7e4.jpg.html http://zapodaj.net/1f0532010eb73.jpg.html

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety załączony link nie prowadzi do zdjęcia zmian. Wysypka może być spowodowana reakcją alergiczną lub infekcją. Wizyta u specjalisty dermatologa wydaje się być rozsądnym postępowaniem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl