Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pryszcze na tatuażu

Witam,mam tatuaż na nadgarstku,mineło rok czasu. Ostatnio zauważyłam 2 pryszczyki na nim myślałam że to nic groźnego,niestety teraz wysypało mi cały tatuaż i okolice. nie wiem co to może być,nigdy nie spotkałam się z tym na zagojonym tattoo, mam dwa i boje się że i na tamtym tak się zrobi. Może ktoś miał podobnie,zna się. Do dermatologa idę dopiero w poniedziałek,prosze o pomoc, wysypka jest swędząca. http://zapodaj.net/6a5216cd5d7e4.jpg.html http://zapodaj.net/1f0532010eb73.jpg.html
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Niestety załączony link nie prowadzi do zdjęcia zmian. Wysypka może być spowodowana reakcją alergiczną lub infekcją. Wizyta u specjalisty dermatologa wydaje się być rozsądnym postępowaniem.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy