Przeciążenie spojenia łonowego i ubytek w kości a możliwość powrotu do sportu
Witam mój syn od 3 roku życia gra w piłkę nożną bardzo intensywnie trenuje ,syn ma 17 lat od dwóch tygodni boli go okolica spojenia łonowego , usg wykazało przeciążenie spojenia łonowego oraz mięśnia lewego uda a rtg ubytek w kości spojenia łonowego mogącego świadczyć o zmianach osteolitycznych. Obecnie syn ma zabiegi rehabilitacyjne .Czy będzie mógł wrócić do sportu?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam,
zmiany osteolityczne wymagają obserwacji. Myślę, że są ważniejsze pytania - powrót do sprawności, zmniejszenie dolegliwości. Przerwa w treningach dobrze zrobi zmianom przeciążeniowym.