Przedłużąjąca się choroba i kaszel

Dzień dobry mam taki problem jestem chora już od prawie 3 tyg i nic mi nie pomaga brałam tabletki na gardło i syrop flawamet teraz biore antybiotyk duomox ale nie czuje żeby mi pomagał a kaszel jest straszny w dzień jest trochę słabszy ale i tak zdaża sie że nie moge zlapać powietrza a kiedy wstaje rano to robie to na sile żeby odychać kiedy sie dusze coś stasznego co mam robić a na dodatek chodze do pracy pomocy co tu robić ???

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.