Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przedłużająca się miesiączka po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam mam 29 lat w styczniu tego roku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Mam problem z miesiączką , mianowicie mam ją prawie non stop. Pod koniec sierpnia dostałam miesiączkę trwała około 3 tygodni potem 3 dni przerwy i znowu się zaczeła, jest bardzo obfita co godzine maksymalnie muszę iść do toalety bo ani tampony ani podpaski sobie nie radzą. To nie jest zwykły okres to jakiś krwotok. Co mogę z tym zrobić?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Ma Pani rację - to nie jest normalne. Koniecznie musi być Pani zbadana przez lekarza. Jeśli w Pani ocenie obecne krwawienie ma charakter krwotoku (ocena jest zawsze subiektywna - trudna do zwerysfikowania, decyduje oznaczenie morfologii i ocena w czasie badania) powinna sie Pani zgłosić z tym problemem na Izbę Przyjęć najbliższego oddziału ginekologicznego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy