Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a występienie okresu

Dzień dobry. Odstawiłam tabletki z powodu podejrzenia zakrzepicy kończyn dolnych. I dostałam krwawienie z odstawienia w 3 dniu przerwy 20listopad i trwało 4dni i mam pytanie kiedy dostane miesiączkę bo nie chce chodzić w podpaskach lub tamponach.

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie tego dokładnie przewidzieć, jednak powinna ona nastąpić w typowym okresie, w jakim występowała dotychczas (z tolerancją +/- kilka dni).