Krwawienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Czy to może być okres?

Witam! Odstawiłam tabletki anty, dostałam krwawienie po odstawieniu i minęło 18 dni po tym krwawieniu. Czy to może być okres?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Zaburzenia długości cyklu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych są powszechne. Krwawienie jak najbardziej może być miesiączką.