Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a brak okresu

Witam zaczęłam pierwsze pudełko proszków antykoncepcyjnych,po upływie 21 dni odstawiłam tabletki anty tak jak zalecił lekarz na tydzień i w ósmy dzień zaczęłam nowe opakowanie.W czasie przerwy wystąpiło krwawienie które trwało kilka dni .Tak jak już wspominałam w ósmy dzień zażyłam tabletkę z nowego opakowania niestety martwi mnie brak okresu który spóźnia się już któryś dzień czy krwawienie z odstawienia to był mój okres czy po krwawieniu z odstawienia powinnam dostać prawdziwy okres
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Przy stosowaniu tabletek występuje tylko krwawienie z odstawienia w przerwie w przyjmowaniu tabletek. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy