Przedłużające się krwawienie po pierwszym stosunku seksualnym

Witam, mam 23 lata i 3 dni temu mialam swój pierwszy raz. Bolało na początku stosunku ale pozniej bylo już w porządku, stosunek trwał ok. 1h. Krwawiłam podczas stosunku bardzo, a po już trochę mniej, z tym że to krwawienie utrzymuje się do dziś, pochwa jest trochę obolała. Czy to jest normalne ? I co mozna z tym zrobic? Dodam ze okres powinnam miec za dwa dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Być może doszło do jakiegoś uszkodzenia i dlatego nadal Pani krwawi. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.