Dlaczego boli krocze po pierwszym stosunku?

Z niedzieli na poniedziałek po raz pierwszy doszło do zbliżenia z moim chłopakiem. Włożył tylko trochę bo bolało, więc pocierał mnie palcami i też trochę bolało. Po wszystkim obficie krwawiłam. W poniedziałek po południu nadal choć mniej i tak do tej pory krwawie. Boli trochę krocze. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć