Przedwczesne wytryski u 40-latka

Witam all. Po krotce jest w malzenstwie z 20 stazem od dawien dswna miewalem przedwczesne wytrysi,a obecnie od jakiegos roku moja erekcja slabla do obecnego stanu w zasadzie braku jej ,poranny wzwod to jest lekkie pogrubienie czlonka bez wiekszego napiecia.mam 40 lat pale papierosy 182/75kg wage uwazam za w miare w normie ruchu fizycznego mam dosc duzo.dodam ze w zasadzie ne pije wysokoprocentowych alkoholii,piwo max 2 puszki i czasami wino z malzonka.nie bardzo mam odwage isc do seksuologa

Witam PANA.

Niedomagania w sferze seksu mogą być ( choć nie muszą ) wskaźnikiem rozpoczynającej się w ukryciu innej choroby np. na tle krążeniowym. Dlatego za czym pan pomyśli o sferze seksuologicznej radziłabym zrobić badania w kierunku krążeniowym , urologicznym i skonsultować to ze specjalistami. Niestety długotrwałe palenie papierosów pogarszać może sferę odczuć seksualnych. A seksuologa nie warto się obawiać , po prosu zaakceptować.
Pozdrawiam i powodzenia