Przegroda przezroczysta u dziecka w 39 tyg. ciąży

Przegroda przeźroczysta u dziecka w 39 tyg ciąży. Do tej pory na żadnym z usg nie stwierdzono żadnych problemów z dzieckiem (wagowo/wymiarowo itp wszystko tak jak być powinno). Ale na ostatnim usg wyszło że jest "wąska jama przegrody przezroczystej szer 3mm" Czy mam się czym martwić? Czy wiąże się to z jakaś poważną wadą wrodzoną lub niepełnosprawnością u dziecka? Ponieważ po za ta informacja wszystko jest rozwinięte u synka prawidłowo.

Raczej taki stan nie budzi niepokoju. Przegroda przeźroczysta może mieć takie wymiary. Najlepiej zadawać pytanie w tej sprawie lekarzowi, który wykonywał badanie USG lub ginekologowi prowadzącemu.