Przejście z plastrów Evra na tabletki Tennia

Witam, chcialabym przejsc na tabletki z plastrow evra (stosuje plastry 4 lata) - chodzi mi o zamiennik, tavletki ktore beda podobne skladem do plastrow tak aby nie wywolac rewolucji w swoim organizmie. Moj lekarz przepisal mi tabletki "Tennia" prosze o porady i opinie. dziekuje

Witam serdecznie. Niestety nie znam tych tabletek. Nie figurują one także w powszechnym spisie leków, tak więc nie mogę się wypowiedzieć w tej sprawie. Proponuję konsultację ze swoim lekarzem.