Przepuklina oponowo-rdzeniowa a sprawność seksualna

Witam mam na imię Adam mam 26lat od urodzenia jestem na wózku inwalidzkim przepuklina oponowo-rdzeniowa mam całkowicie niewładne nogi wiotkie porażenie i mam pytanie ponieważ u mnie brak erekcji czy to przez porażenie czy ja będę mógł być sprawny seksualnie? z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam Adam

Niestety, ale jeśli ma Pan 26 lat i jak do tej pory nie miał Pan erekcji z powodu porażenia połowiczego ciała w wyniku występowania przepukliny oponowo-rdzeniowej to już zapewne niestety do tego nigdy nie dojdzie. Najlepiej w tej sprawie porozmawiać bezpośrednio z neurologiem prowadzącym.