Przepuklina pępkowa i przeziębienie

mam stwierdzoną przepuklinę pepkową do operacji i czekam w kolejce, mężczyzna, 60 lat, niepalący, niepijący, refluks, uchyłki jelita grubego na odc esicy, nadciśnienie, leczenie antyjaskrowe, dna, cholesterol PYTANIE: jestem zaziębiony, mam kaszel rozbolał silnie obszar żołądka w nocy (no bo słabo kontroluję kaszel) - czy to może być powikłanie pępkowe, ew. objawy żebym wiedział czy mam pędzić dzo szpitala

Witam. Jeśli odczuwa Pan silne dolegliwości bólowe brzucha mogą być one objawem uwięźnięcia przepukliny. W tej sytuacji powinien zbadać Pana lekarz. Może Pan również udać się na wizytę do swojego lekarza poz.