Przerośnięty trzeci migdał u 5-letniego dziecka

Na przerośnięty trzeci migdał moje 5 letnie dziecko bierze krople lymphomyosot heel 7 kropli 3 razy dziennie oraz contrahist, niestety od 3 dni ma intensywny kaszel, mówi że drapie go w gardle.Męczy sie okropnie.Niestety obecnie wyjechaliśmy z Polski na kilka tygodni i nie mam możliwości skontaktowania się z lekarzem pediatrą.OD wczoraj zaprzestalam podawania kropli jak i contrahist, niestet kaszel nadal się utrzymuje.Co robić? Synek nie gorączkuje, jest zdrowy.Prosze o szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza tam na miejscu.