Przerośnięty trzeci migdał u dziecka

Witam bardzo proszę o pomoc.Dwa lata temu okazało sie że córka ma przerośnięty 3 migdał chodziłam do Laryngologa przez rok,dziecko było leczone kropelkami antybiotykami itd...po czym lekarz stwierdził ze ze wszystko w porządku i on nie widzi sensu kontynuowania leczenia.Tak wiec dziecko ma juz 8 lat nie choruje mi problem tkwi w okropnym zapachu buzi dzień,noc bez znaczenia ciągle jest to samo.Dziecko miało leczone mleczne zeby w tamtym roku.Co jest przyzczyna tego zapachu? i co z tym migdałem

Ten Trzeci migdał powinien być usunięty nie tylko 2 lata temu ale co najmniej 4 lata temu. Ten zapach to być może już zapalenie ropne zatok w przebiegu przewlekłej niedrożności nosa. Do oddychania służy tylko nos. Nos powietrze ogrzewa, nawilża, ,oczyszcza, zabija wirusy grzyby i bakterie. Oddychanie ustami, chrapanie to niedotlenienie organizmu to zatrucie dwutlenkiem węgla to zakwaszenie organizmu dziecka. ono nie wypoczywa w nocy. może gorzej rozwijać się fizycznie i umysłowo. może być nerwowe, Często u takich dzieci leczy się bez sensu ADHD. Przyjedź damy radę.