Czy jest możliwość wyleczenia takiego chrapania?

Mam dziwną przypadłość, gdy śpię w nocy wydaję dziwny dźwięk,takie długie hhhhhhhmmmmmm jak wpadnę w głęboki sen i wtedy mam bezdech długo wyrzucam z siebie ten dźwięk, chrapanie, ludzie zastanawiają się co mi jest, jak wstaje rano to nie pamiętam o tym chrapaniu. Nie wiem co to jest mam to od urodzenia, i przeszkadza mi w codziennym życiu, jest możliwość wyleczenia tego? Jakieś maski może na sen,? Polipy? Migdały? Nie mam pojęcia, mam 33 lata i najwyrza pora coś z tym zrobić? Co mam robić proszę? Jeśli ktoś dowie się co mam ze snem to jest mistrzem świata

Chrapanie i bezdechy skracają życie o około 10 lat. Chrapanie to niedotlenienie całego organizmu, to zakwaszenie, to zatrucie dwutlenkiem węgla, to brak wypoczynku w nocy, to senność w ciągu dnia i zasypianie za kierownicą samochodu i w pracy a więc wypadki często śmiertelne osób niezawinionych. W wieku starszym, bezdechy to niedokrwienne zawały serca i niedokrwienne udary mózgu a więc śmierć lub pampersy. To nadkwasota i astma, to rozedma płuc i rozstrzenia oskrzeli. Do oddychania służy tylko nos. Buzia jest do jedzenia i do gadania. Przyjedź. Damy radę.