Przerwanie błony dziewiczej bez zabezpieczenia

6 dni temu doszlo do przebicia mojej blony dziewiczej nie odczulam bólu bylo to niespodziewane i bez zabezpieczenia jednak pokilku pchnieciach otrzaslam sie i przestalismy , nie doszlo do wytrysku ale pewnie pojawil sie ten plyn przed.zaraz na drugi dzien zaczal mnie bolec tak jakby lewy bok i jajnik, nie sadze zeby tak szybko byly objawy ciazy ale boje sie ze moge miec stan zapalny mam spuchniete podrzusze i lewy bok plecow , czego moga to byc objawy ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.