Uszkodzenie błony dziewiczej

Jestem dziewica, jednak moglam uszkodzić blone podczas zabawy z chłopakiem. Ostatnio on ocieral sie o mnie i delikatnie wkładal go jednak nie doszlo do wytrysku jednak mam wrażenie, ze mozliwe jakiś plyn wyplynal z niego. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Teraz boli mnie brzuch bardzo ale mozliwe, że ze stresu, caly czas oddaje mocz i okres spóźnia mi sie na razie tylko dwa dni ale bardzo sie boje...

Był to niezabezpieczony kontakt, ciąża jest możliwa.
Obecność lub brak błony dziewiczej nie ma decydującego znaczenia. Pozdrawiam.