Wygląd błony dziewicza

Jestem dziewicą. Ostatnio zastanowił mnie temat błony dziewiczej. Według definicji jest to cienka błona pomiędzy przedsionkiem pochwy a pochwą. Podczas wkładania palca do pochwy wyczuwam natomiast taki grudkowaty, gruby fałd. Czy to moja "uroda" czy zacząć się martwić? Rzadko stosuje tampony, jestem aktywna fizycznie. Mam chłopaka który również ju

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, błony dziewicze różnią się między sobą. Proszę się nie niepokoić swoja urodą.