Czy to może być kawałek błony dziewiczej?

Witam,ostatnio zauważyłam,że z pochwy wychodzi mi kawałek (ok. 2 cm) skóry czy czegoś,jest to dość grube.Z pochwy wystaje jego część,wyczułam podczas mycia,znajduję się na przedniej ściance pochwy i czuję podczas chodzenie, że coś wisi. Miałam robione badanie usg u ginekologa i nic nie wykazało,tzn.żadnych polipów,tylko infekcję.Co to może być?Jestem dziewicą,nic mnie nie boli.Myślałam, że to może być urwany kawałek błony dziewiczej (używam tampony),ale błona dziewicza chyba nie jest tak gruba.

Ale odpowiedzi w tym zakresie powinien udzielić ginekolog, który Panią badał. Delikatne badanie ginekologiczne we wziernikach powinno jednoznacznie wyjaśnić czym jest ta wystająca zmiana z pochwy. Trzeba też brać pod uwagę występującą anatomicznie łechtaczkę, która jak jest przerośnięta lub umiejscowiona nieanatomicznie może wystawać z pochwy.