Gdzie znajduje się błona dziewicza?

Moja kobieta jest dziewicą, wspólnie chcemy przeżyć nasz pierwszy raz w przyszłym miesiącu. Podczas peetingu palcami, zawsze wkładam palcę do samego końca, i wyczuwam pochwę [mniej więcej wiem jak wygląda, czuję jej kształt palcami, dziurkę na środku] Moja partnerka była ostatnio u ginekologa po tabletki, który powiedział jej że z jej błoną dziewiczą wszystko wporządku. Stąd moje zdziwienie. Czy błona nie znajduje sie przed pochwą? Czy możliwe, że moje palce przechodzą przez otwór w błonie?

Lepiej skoncentrować się na prawidłowej penetracji penisa do pochwy.
Warto przyjąć pozycję pozwalająca na kontrolę wzrokową i i możliwość pomocy palcami rąk.
Taką pozycją jest pozycja od tyłu, kolankowo-łokciowa...
W poznaniu anatomii kobiety zapewne pomocne będzie zapoznanie się z rycinami i zdjęciami, jakich dużo jest w Sieci.
Zwłaszcza, jak wrzuci się w Google hasła po angielsku lub łacinie (hymen, vagina).
Pozdrawiam. JW, Poznań.