Czy doszło do uszkodzenia błony dziewiczej?

Dobry wieczór mam 18 lat Wczoraj masturbowałam się i zauważyłam prawie nie widoczne delikatne krwawienie na palcach po kilku minutach odczułam pieczenie (jakbym posmarowałam się amolem i zaczął rozgrzewać) Rano przy załatwianiu się odczułam chwilowe pieczenie ból. Przy leżeniu i siedzeniu czasami odczuwam ból lub pieczenie. Ciężko mi stwierdzić czy krwawienie jest głębiej czy bliżej na zewnątrz. Posmarowałam się sucocremem starałam się aby był rozsmarowany jak najbliżej pochwy starałam się żeby był trochę w jej środku po jakimś czasie gdy leżałam odczułam pieczenie albo ból aż do teraz. (Sama nie wiem czy to ból czy pieczenie czy to i to) Jestem dziewicą za 7 dni mam okres boję się że to coś poważnego z tego stresu i strachu czuje się niekomfortowo i nie wiem co robić. Czy jest możliwe że przebiłam sobie błonę dziewiczą? Co mogło mi się stać?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

skoro zauważyła Pani delikatne krwawienie, to mogła Pani samodzielnie przebić błonę dziewiczą. Inną możliwą przyczyną pojawienia się krwawienia jest podrażnienie lub uraz, który wystąpił na skutek zbyt intensywnej masturbacji.

Jeśli dolegliwości, takie jak ból czy pieczenie okolic intymnych będą się utrzymywały, proszę udać się do ginekologa. Być może przyczyną nie jest przebicie błony dziewiczej, a na przykład infekcja. Podczas wizyty może Pani również zapytać lekarza o to, czy błona dziewicza została naruszona.

Inne pytania z tej tematyki znajdzie Pani pod poniższymi linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-moglam-przebic-blone-dziewicza-zabawka-erotyczna,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-5-cm-wystarczy-do-przebicia-blony-dziewiczej,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/jak-mozna-przebic-blone-dziewicza.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.