Usunięcie błony dziewiczej

Od roku próbuje z chłopakiem przebić moja błonę dziewicza żeby moc współżyć. Niestety za każdym razem nam to nie wychodzi, relaksuje się ale gdy dochodzi do próby włożenia penisa odczuwam bol nie do zniesienia i od razu sciskam mięśnie. Dodam ze byłam u ginekologa który stwierdził ze mam normalna blone. Może to kwestia pozycji, lepiej abym była na górze? Czy gra wstępna jest za długa i jestem zbyt ukrwiona? czy mogę iść do ginekologa aby na moja prośbę nacial błone? Prosze o odpowiedzi

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponowie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić taką konieczność.